Aktuality

Nevšední událost pro všechny milovníky kvality a luxusu WE LIKE IT 2013 se uskutečnila ve dnech 4. - 7. dubna 2013

Přehlídka luxusního automobilového a motocyklového designu, světla a osvětlovací techniky, designu interiérů, umění, módy a lifestylu přinesla výběr nejlepších značek na českém trhu ve spojení s ukázkami trendů současného moderního životního stylu. Každá sekce měla svoji samostatnou cílovou skupinu, vlastní prostor a mediální partnery.
K přehlídce a jednotlivým výstavním sekcím připravili organizátoři samostatné tiskové konference, společenskou party ve spolupráci s nejlepšími restauracemi v Praze a exkluzivní dvojjazyčný katalog-průvodce.
   
První den přehlídky, 4. 4. 2013 byl vstup umožněn na pozvánky dle cílové skupiny návštěvníků. V dalších třech dnech byla přehlídka otevřena široké veřejnosti.

   

WE LIKE IT 2013

Termín konání: 4. – 7. 4. 2013
Místo: Veletržní palác (budova Národní galerie v Praze)
Otevírací doba:

denně 11.00 – 18.00 hodin

(neděle, 7. 4., 11:00 – 17:00 hodin)

Organizátor:

Mascotte s.r.o. a Czech Architecture Week s.r.o.

  

Oba organizátoři mají dlouholeté zkušenosti s pořádáním exkluzivních výstav, veletrhů

a prestižních událostí (mmotion, Architecture Week, Světlo v architektuře, art&interior,

FSDays, Lodě na vodě,…apod.)

Mediální kampaň:

výběr nejlepších designových, lifestylových, automobilových a společenských časopisů,

web portálů, TV pořadů zaměřených nejen na celebrity.

  

  
motion & lifestyle

Přehlídka vybraných exkluzivních automobilových, motocyklových a lifestylových značek, zaměřená především na prestiž a luxus. Prezentovány zde byly automobily, motocykly a lifestylové doplňky od nejprestižnějších světových značek. Nechyběly vozy šetrné k životnímu prostředí s alternativními a hybridními pohony.

Návštěvníci, příznivci automobilů, vyráběných i na zakázku pro velmi úzký okruh klientů byli příjemně překvapeni úrovní celé akce.

Cílovou skupinou byli VIP klienti, milovníci prémiových značek, sportovních vozů, vysokých rychlostí i luxusních limuzín, stejně jako osobnosti ze světa showbyznysu, ale i společenského života.

  

  

  

modelový byt - spaces

Ve spolupráci s předními českými i zahraničními designovými společnostmi byl v rámci projektu vybudován ukázkový modelový byt, jehož architektonický návrh připravil speciálně pro tento ročník britský ateliér, který působí rovněž v České republice, Bogle Architects (www.boglearchitects.com).

Na ploše přehlídky WE LIKE IT byl představen vzorový byt, splňující nejnáročnější požadavky současného moderního uživatele. Modelový byt byl tou nejlepší inspirací při úvahách o realizaci vlastních projektů, tedy inspirací pro nejnáročnějšího klienta.

Modelový byt zařídila vybraná špičková interiérová studia a showroomy za přispění největších odborníků na ergonomii a ekonomiku současné domácnosti ve spojení s tím nejlepším, co mohou nabídnout současné technologie. Návštěvníci měli také příležitost nahlédnout do vizí těchto odborníků a představit si tak budoucí možnosti bydlení a životního stylu, které musejí odpovídat jak nárokům, na kvalitu, úspornost a estetiku, tak na nutnost žít ekologicky a v souladu s přírodou. Špičkové, moderní a nejlepší bude v nejbližší budoucnosti znamenat zároveň udržitelné a krásné…

Cílovou skupinou jsou VIP klienti, kteří hledají inspiraci pro své bydlení.

   

  

 

světlo v architektuře

Cílem přehlídky byla prezentace novinek světelné techniky, svítidel a osvětlovacích systémů, stejně jako nových technologií v osvětlování. Je určena především odborné veřejnosti – architektům, projektantům, světelným technikům, stavebním inženýrům a developerům z celé České republiky.
  
Představily se nejlepší a nejvýznamnější české i zahraniční značky z oboru, doplněné prezentacemi jednotlivých společností, přednáškami a odbornými semináři. Opět dostaly prostor také studentské práce středních a vysokých škol designu, které vnesly mezi špičkové expozice renomovaných společností nezvyklost, hravost a kreativitu. 
  
K výstavě byl, stejně jako v minulých letech vydán prestižní celobarevný katalog, v němž byly představeny zúčastněné společnosti, rozhovory s osobnostmi, které se osvětlením a osvětlováním profesionálně zabývají i další informace o novinkách z oboru, vše doplněné rejstříkem značek. Cílovou skupinou byli architekti, stavební inženýři, projektanti, interiéroví designéři, široká veřejnost.

   


   

  

umístění - prostory

Přehlídka WE LIKE IT 2013 byla umístěna ve Veletržním paláci (budově Národní galerie v Praze) a přilehlých prostorách na ploše téměř 4.000 m2.Koncepci přehlídky podtrhla architektura budovy Veletržního paláce.

  

pudorys.png