Aktuality

POZVÁNKA NA FSDAYS 2016

Je nám potěšením pozvat Vás na již 8. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb - FSDays, již tradičně pro obory fire&security, it protection, safe traffic, rescue prague a integrované systémy budov, uskuteční se ve dnech 20. – 24. září 2016 v PVA EXPO PRAHA, opět souběžně s komplexem stavebních veletrhů FOR ARCH 2016.

 
Po již čtyřech úspěšných ročnících, pořádaných souběžně s nejnavštěvovanějším stavebním veletrhem v ČR, FOR ARCH, který zásadně a významně rozšiřuje cílovou skupinu odborných návštěvníků a zákazníků vystavovatelů FSDays především z řad architektů, projektantů, stavebních společností, developmentu, ale i zástupců bytových družstev a sdružení nájemníků či vlastníků domů i nejširší veřejnosti (shlédlo jej 74.000 návštěvníků!), je zde jeho další pokračování...
 
 
Za dobu svého trvání si FSDays získalo pověst kvalitního odborného veletrhu, jehož úlohouje představovat nejnovější trendy, postupy a systémy v protipožární ochraně, dále pro zabezpečení, ostrahu a ochranu objektů, systémy pro inteligentní budovy, ochranu dat a informací, bezpečnost v dopravě, kybernetickou bezpečnost, ale i možnosti materiálně ‐ technického vybavení pro záchranáře a prostředků pro zvýšení bezpečnosti státu.
 
Umístění VŠECH SPOLEČNOSTÍ, které budou na tomto výstavním komplexu prezentovat protipožární a zabezpečovací techniku, systémy a služby bude opět pod jednou střechou, tentokrát v opravdovém „centru dění“ - uprostřed celého výstavního areálu v hale 2D. Zde je umístěna jeho část FSDays BUSINESS, zaměřené na B2B návštěvníky, firmy a podnikatele. Sousední hala 5A je potom zejména pro společnosti, očekávající ve své expozici širokou laickou veřejnost a nabízející zabezpečovací techniku pro konečného spotřebitele, tato část je nazvaná jako FSDays HOME.
 
 
Několik významných dat pro vystavovatele a partnery FSDays 2016:
   
• vysoká koncentrace odborné veřejnosti (v jeden okamžik, na jednom místě) nejen z oborů bezpečnosti a stavebnictví….
• mimořádná příležitost pro efektivní prezentaci na několika oborově příbuzných projektech
• atraktivní odborné doprovodné programy a konference
• soutěž o nejlepší exponát FSDays AWARD 2016
• direct mail pozvánek na odbornou návštěvnickou databázi - přes 30.000 přímých kontaktů
• lokace veletrhu v samém centru celého výstavního komplexu FOR ARCH 2016
• více než 74.000 návštěvníků i u Vaší expozice…
 
  
Ke spolupráci a partnerství na projektu jsou mimo jiné přizvány tyto instituce, složky státu a profesní sdružení:
 
Ministerstvo vnitra ČR, Hlavní město Praha, Policejní prezídium ČR, Národní bezpečnostní úřad, HK ČR, Městská policie hl. m.Prahy, Cech elektrické požární signalizace ČR, Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, International Facility Management Association (IFMA CZ), Asociace Grémium Alarm, Asociace soukromých bezpečnostních služeb, Cech mechanických zámkových systémů, ASIS International ČR a mnohé další…
   

1. uzávěrka přihlášek: 29. 2. 2016

 

2. uzávěrka přihlášek: 31. 5. 2016 
  
Pro další informace a rezervaci Vaší výstavní plochy kontaktujte organizátora veletrhu na info@mascotte.cz nebo +420 777 700 205.
 
Těšíme se na spolupráci a setkání s Vámi,
za Tým FSDays 2016
 
Ing. Aleš Beneš,
ředitel veletrhu