Profil

Těší nás Vaše návštěva internetových stránek společnosti Mascotte s.r.o., která byla založena v říjnu 2003.

 

Jsme tým odborníků s téměř 20-ti letou zkušeností v oboru pořádání veletrhů a výstav. Realizovali jsme několik velice úspěšných projektů a podíleli se i na samotném vzniku několika z nich.

K těm nejúspěšnějším jistě patřila přehlídka exkluzivních automobilových, motocyklových a lifestylových značek mmotion, ve Veletržním paláci v Praze, u jehož zrodu v roce 2005 stála naše společnost a do roku 2008 byla i spolupracujícím partnerem přehlídky.

img_profil1.jpg
img_profil2.jpg
img_profil3.jpg
img_profil4.jpg
img_profil5.jpg

V současnosti se soustřeďujeme na budování vlastního portfolia veletrhů a výstav. Od roku 2009 realizujeme odborný veletrh – přehlídku nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb, Prague Fire & Security Days (FSDays), který se svou dokonalou organizací, nejvyšší kvalitou poskytovaných služeb i výběrem obchodních partnerů řadí ke špičce v České republice.

img_profil10.jpg
img_profil6.jpg
img_profil7.jpg
img_profil8.jpg
img_profil9.jpg

Naší hlavní činností a radostí je tedy pořádání výstav a veletrhů.

 

Nepořádáme jen výstavy a veletrhy či konference, jsme i marketingová a reklamní agentura, která je připravena realizovat veškeré Vaše komunikační aktivity spolu s navazujícími činnostmi – organizačním a produkčním zajištěním nejrůznějších akcí, výrobou a zpracováním grafického designu i reklamních či produktových fotografií.

 

Máme široký okruh spolupracovníků i externích, odborně či úzce specializovaných partnerů, což nám umožňuje velmi pružně reagovat na nejrůznější přání našich klientů. Samozřejmostí je nadstandardní (naprostá) flexibilita, kreativita a osobní přístup.